מי אנחנו?

ליטל ויותם ברקן, מקיבוץ יגור. מאז שאנו יחד אנו עוסקים ביצירה משותפת, ששיאה הוא ללא ספק שלושת יצירות המופת: שיר, זהר ומאור – ילדינו המתוקים. בנוסף להם יש לנו עוד הרבה במשותף: אהבה עמוקה למוזיקה וליצירה, צורך להפיץ טוב בעולם ולקרב לבבות, לשנינו חשוב מאוד לעשות דברים בזרימה ובאותנטיות ולשנינו חלומות גדולים שאנו חותרים צעד צעד להגשמתם. שנינו אוהבים מאוד את מה שאנחנו עושים ושנינו טובים בזה. יחד עם זאת, אנו גם שונים זה מזה ומשלימים זה את זה: אחד מעולה עם הידיים ואחת יותר עם הפה, אחד בעל חוש טכני מפותח והשנייה בעלת חוש לאנשים, אחד מתופף ואחת זמרת, אחד מביא את המסגרת והשנייה ממלאת את התוכן.

וכך, באופן טבעי, נולד לו ‘באלאנס’ – עסק קטן, המשלב באיזון והרמוניה את מקסימום היכולות והכישרונות של שנינו ומביא אותנו אליכם עם כל האהבה והשמחה שיש בנו. אנחנו עוסקים בתחום הרבה מאוד שנים ביחד ולחוד והניסיון בא לידי ביטוי ניכר בהפקות ובשירותים שאנו מעניקים. אנחנו לוקחים כל אירוע ללב כי זה המקום הטבעי שלו מבחינתנו. המקצועיות היא נר לרגלנו ולאורה אנו עמלים על כל הפרטים, קטנים כגדולים, תוך לקיחת אחריות על הקשר אתכם והחוויה שלכם! כי לפני היותנו אנשי מקצוע אנחנו קודם כל אנשים ?


יותם:  אני מתופף מגיל מאוד צעיר, בהמשך למדתי גם גיטרה וחליל צד. המוזיקה מילאה את עולמי וכך חיפשתי כיצד להפוך את האהבה הזאת למקצוע.
התמקצעתי כטכנאי סאונד במכללת הד. למדתי את כל הנדרש כדי להקליט באולפני הקלטה, להגביר הופעות ולבנות אקוסטיקה מיטבית.
אני עובד בתחום כבר מעל 15 שנה ושמח מאוד שנפלה בחלקי הזכות להתפרנס ממה שאני הכי אוהב.

ליטל: גיליתי את המוזיקה שבי בגיל מאד מאוחר. במשפחה הנהדרת בה גדלתי מוזיקה לא הייתה נוכחת וכך עשיתי את מסע הגילוי הזה בעצמי. בילדותי למדתי אורגן כמה שנים ואחר כך גיטרה, אבל רק בגיל 15 גיליתי שאני יכולה לשיר. ושזה כלי מדהים ליצור קשר ולפתוח לבבות. בבגרותי עשיתי תואר ראשון בחינוך מיוחד ותאטרון קהילתי באוניברסיטת חיפה, אחריו מסלול ׳השחקן היוצר׳ בתאטרון שלומי ואז עוד שלוש שנות לימודים בהן הוכשרתי כמטפלת בדרמה תרפיה במכללת תל חי. כל השנים האלה המוזיקה חיה ופיעמה בי – היו לי הרכבים מוזיקליים, הקלטתי והופעתי כזמרת, אבל אז עוד לא יכולתי לנחש איך לבסוף הכל יתחבר כל כך יפה לכדי מה שאני עושה היום. כיום אני מורה לפיתוח קול-נפש, מנחת סדנאות קול ותאטרון, מפיקה ומנחה אירועים מוזיקליים קהילתיים ומופיעה כזמרת באירועים ציבוריים ופרטיים ובעיקר נהנית מכל רגע! שמחה מאוד על האפשרות לממש את שתי האהבות הגדולות של חיי – מוזיקה ואנשים.

דברו איתנו בווטסאפ

לפרטים נוספים התקשרו עכשיו: 054-7299884